ONZE VERKOOPPUNTEN

DOUBLE V COLLECTIE

NEDERLAND

 

Beurskens Schoenmode, Markt 104, 6191 JK, Beek – www.beurskens-schoenmode.nl
Caland Schoen Amsterdam, Bilderdijkstraat 66, 1053 KV, Amsterdam - www.groteschoenen.nl
Caland Schoen Rotterdam, Nieuwe Binnenweg 14, 3015 BA, Rotterdam - www.groteschoenen.nl

Cottelli, ‘s-Gravenstraat 14, 4431 AC, ‘s-Gravenpolder - www.cottelli.nl
Cottelli, Voorstraat 35, 3281 AT, Numansdorp - www.cottelli.nl
De Vos Schoenen, Aldringastraat 5, 9822 AM, Niekerk – www.devosschoenen.nl
Derks Schoenen, Donkerstraat 8, 3841 CC, Harderwijk – www.kderks.nl
Derksen Schoenmode, Pastoriestraat 42, 6921 BX, Duiven – www.derksenschoenmode.nl
Elferink Schoenen, Kerkstraat 23, 8051 GJ, Hattem – www.elferinkschoenen.nl
Helga Schuurman Schoenen en Podologie, Burg. Backxlaan 37-B, 7711 AA, Nieuwleusen – helgaschuurmanschoenen.nl
J. Van Mourik, Kerkbuurt 45, 3361 BC, Sliedrecht - www.vanmouriksliedrecht.nl
Knuvers Schoen- & Voetcentrum, De Bunders 148, 5467 JX, Veghel – www.knuversschoenen.nl
Lamee Modeschoenen, de Kloostertuin 2a, 5831 JT, Boxmeer – www.lameemodeschoenen.nl
Meijerink Schoenen, Nieuwsteeg 39, 1621 EC Hoorn - www.meijerink-schoenen.nl

Mesco Schoenen, Heuvelstraat 95, 5038 AC, Tilburg
Nijhof Schoenen, Sloetsweg 100, 7557 HP, Hengelo – www.nijhofschoenen.nl
Oetelaar Schoenmode, Spijt 31, 5271 BA, Sint-Michielsgestel – www.oetelaarschoenmode.nl
Penninx Schoenen, Nieuwstraat 36, 5421 KP, Gemert – www.penninxschoenen.nl
Pijnenburg Schoenen, Korvelseweg 6, 5025 JH, Tilburg - www.pijnenburgschoenen.nl
Mol Schoenen, Kapelstraat 11, 4841 GE Prinsenbeek - www.molschoenen.nl

Quist schoenen & Outdoor, Den Bogerd 16-18, 3371 AM, Hardinxveld-Giessendam - www.quistschoenen-outdoor.nl
Schlichting Schoenmode, Naauw 18, 8911 HX, Leeuwarden – www.schlichting.nl
Schoen & Co, Cloosterstraat 73, 4587 CB, Kloosterzande – www.schoenenco.nl
Schoenenspeciaalzaak Pieds sur Terre, Willemstraat 48, 6412 AS, Heerlen – www.piedssurterre.nl
Schoenmode Mennega, Gedempte Singel 28-30, 9401 JP, Assen – www.mennegaschoenmode.nl
Schouten Schoenen, Dorpsstraat 13-15, 2211 GA, Noordwijkerhout -www.schoutenschoenen.nl

Schutrups Schoenen, Zuiderhoofdstraat 13, 7875 BW, Exloo – www.schutrups.nl
Skaravelli, Herenstraat 2, 3911 JE, Rhenen - www.skaravelli.nl

Skarpa, Hoogstraat 8, 3901 CG, Veenendaal – www.skarpa.nl
Smit Schoenen Mijdrecht, Dorpsstraat 39, 3641 EA, Mijdrecht - www.smitschoenenmijdrecht.nl
Snoeren Schoen- en Voetspecialist, Heistraat 2, 4847 NN, Teteringen – www.snoerenvoetspecialist.nl
Steunenberg, Larenseweg 23, 7451 EL, Holten – www.steunenbergschoenen.nl
Termeer-Maes Modeschoenen, Heuvel 24, 5492 AD, Sint-Oedenrode – www.termeermodeschoenen.nl
Theo Jansen Schoenen, Passage Molenpoort 2, 6511 HV, Nijmegen – www.theojansenschoenen.nl
Van Boeijen Schoenen, Kerkstraat 1, 3882 BM, Putten – www.vanboeijenschoenen.nl
Van Dalen Voet & Schoencentrum, Westlandseweg 9-11, 2624 AA, Delft – www.lekker-lopen.nl

Van Dalen Voet & Schoencentrum, Marktplein 5, 2291 BV  ‘s- Gravenzande – www.lekker-lopen.nl
Van Heyster, Kloosterstraat 18, 5921 HC, Blerick – www.vanheyster.nl
Van Kampen schoenen, Burchtstraat 6, 4501 BJ Oostburg - vankampenschoenen.nl

Van Meer Schoenen, St. Janstraat 22, 4714 EG, Sprundel – www.vanmeerschoenen.nl
Van Mook Schoentechniek, Bosstraat 79, 4704 RL, Roosendaal – www.van-mook.nl
Van Schijndel Schoenen, Schoutenstraat 14, 1211 BM, Hilversum - www.vanschijndelschoenen.nl
Van Wieren mode- en pasvormschoenen, Groningerstraat 7, 9231 CH, Surhuisterveen – www.vanwierenschoenen.nl
Velthuis Schoenen, Wemenstraat 57, 7551 EW Hengelo - www.velthuisschoenen.nl
Verest Schoenen, meerdere vestigingen – www.verestschoenen.com
Villastrada, Dorpsstraat 18, 6562 AB, Groesbeek – www.villastrada.nl
Walky Schoenmode, Langstraat 7, 4341 EB, Arnemuiden - www.walkyschoenmode.nl
Wijdeman Alkmaar, Magdalenenstraat 18, 1811 JR, Alkmaar – www.wijdeman.nl
Winckers & Zoon, Vijfharingenstraat 5, 6211 EC Maastricht - www.winckers.nl

Zonnenberg Schoenen, Kerkstraat 10, 5411 CL, Zeeland – www.zonnenbergschoenen.nl

 

----------

BELGIË

Bajart Orthopedie & Schoenen, Sint-Amandsesteenweg 62, 2880 Bornem, België - www.bajart-orthopedie.be
Bajart Orthopedie & Schoenen, Zeelsebaan 38, 9200 Grembergen, België - www.bajart-orthopedie.be

Bellezza Nuova, Graaf van Egmontstraat 3, 2800 Mechelen, België - www.bellezza-nuova.be
Bijns Comfortschoenen, Meersteen 1, 1600 Sint-Pieters-Leeuw, België - www.comfortschoenenbijns.sitew.com
CAPA-Oudenaarde, Gentstraat 19, 9700 Oudenaarde, België - www.claeysbauwens.be
CAPA-Gent, Burgstraat 100 - 102, 9000 Gent, België - www.claeysbauwens.be
Danneels Schoenen, Gistelse Steenweg 12-14, B-8200 Sint-Andries (Brugge) – www.schoenendanneels.be
De Prêtre Orthopedie, meerdere vestigingen – www.depretre.be
Devolder Schoenen & Sport, Lysbrugstraat 9, 8770 Ingelmunster, België - www.schoenenensportdevolder.be
De Ster Schoenen, Oostendestraat 66, 8820 Torhout, België - www.schoenendester.be
Diane Janssens Thuisverpleging, Waterhoenlaan 16, B-2050, Antwerpen
Jos Daems, Voogdijstraat 22, 2400 Mol – www.josdaems.be
Lichtfus Chaussures/Empreinte, Rue de Guerlonge 107, BE-6791, Athus
Livini Schoenen, Kwerpsebaan 348, 3071 Kortenberg – www.livini.be
Mayfair Schoenen, Kortrijkstraat 40, 8700 Tielt, België - www.schoenenmayfair.be
Mertens schoenen, Mechelsestraat 26, BE-3000, Leuven – www.mertensschoenen.be
Mon Shoe, Grote Markt 38, 2260 Westerlo – www.monshoe.be
Ortho Medica, Astridlaan 112 -114, 9500 Geraardsbergen – www.orthomedica.be
Pécasse, Chaussée verte 104, BE-4470, Saint George – www.pecasse.be
Picco Bello, Ertveldesteenweg 14, BE-9968, Oosteeklo
Reyskens, Stalenstraat 148, 3600 Genk, België - www.schoenenreyskens.be
Runners Mol, Donk 68, 2400 Mol, België - www.runnersmol.be
Ruytings Schoenen, Neerlintersesteenweg 126, 3471 Kortenaken, België - www.schoenenruytings.be

Schoenen Anne-Marie Vermeulen, Brusselsesteenweg 241, B-9230 Wetteren – www.annemarievermeulen.be
Schoenen Berga Temse, Kouterstraat 60-64, BE-9140, Temse – www.schoenenberga.be

Schoenen de Smedt, Hoogstraat 24, 1861 Meise, België - www.schoenendesmedt.be

Schoenen Levine, Stationsstraat 47, 8790 Waregem - www.schoenenlevine.be

Schoenen Martens, Verheydenstraat 17, 1700 Dilbeek, België - www.schoenenmartens.be

Schoenen Matton, Graaf Van Vlaanderenplein 33, 9000 Gent, België - www.schoenenmatton.be

Schoenenhuis Claeys, Ieperstraat 74, BE-8940, Geluwe-Wervik
Schaeps Orthopedie, Turnhoutsebaan 92-94, BE-2100, Deurne – www.schaeps.be
Schoenen Reyskens, Stalenstraat 148, BE-3600, Genk – www.schoenenreyskens.be
Schoenen Verstraeten, Doorniksesteenweg 138, BE-8580, Avelgem – www.schoenenverstraeten.be
Serran BVBA, Stationsstraat 14, 3150 Haacht, België - www.passoperpasso.be
’t Park Orthopedie, Ghistelstraat 9, 8870 Izegem, België - www.tparkorthopedie.be
Tirone: Eve-Marie Francq, Rue Rene Declercq 12, BE-1160 Bruxelles

Van Rensbergen, Nieuwstraat 11, 1785 Merchtem
Van Tendeloo schoenen, Rechtestraat 25, 2275 Lille, België - www.2275.be
Vazzy, Bruggesteenweg 234,  B-8830 Gits, België - www.vazzy.be
Vegrid Schoenen, Nieuwstraat 10, 2440 Geel, België - www.vegrid.be
Vermeiren, Ouwegemsesteenweg 175, 9750 Kruisem, België - www.vermeirenschoenen.be
Welly Schoenen, Kloosterstraat 47-49, BE-3920, Lommel – www.welly.be

Windmolders schoenen, Stevoortse Kiezel 380, BE-3512 Stevoort (Hasselt) – www.schoenenwindmolders.be